Hildebrand Ernst (1833 - 1924)
Večerní serenáda, signováno a popsáno vlevo dole E. Hildebrand München, olej/dřevo, 32 x 23,5 cm, poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |